• Index
  •  » Anime
  •  » Nasze Spoile - Naruto(Manga)

#1 2009-06-12 09:33:51

Chubura

http://iv.pl/images/uppcm0rahmqghdzo39ea.png

Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 37
Punktów :   

Nasze Spoile - Naruto(Manga)

Wszyscy którzy czytaja to wiedza co dzieje sie aktualnie w mandzie, niechce mi sie zbytnio opowiadac ale ci ktorzy nie wiedza to sie pewnie dowiedza z tego tematu troszke. Aktualnie wiemy ze rada konohy postanowila wybrac Danzou na 6 hokage a Saske stanowczo zmierza do konohy, co o tym sadzicie i jak myslicie co dalej sie zdarzy? :>



Osobiscie sadze iz danzou zginie w walce z saske, saske zacznie walke z naruto nastepnie go albo pokona albo go przekona do pozostanie w konosze, oczywiscie walki beda tez toczone z innymi czlonkami Hebi, lub saske po ujrzeniu zrujnowanej konohy zda sobie sprawe z tego co stracil opuszczjac ja, ze naruto byl jego jedynym przyjacielem jego cel byl niczym, lecz zostaje jeszcze watek jego nienawisci do rady konohy po tym co madara mu powiedzial, ok za duzo juz napisalem xD Wasza kolej! GO!


Czyż mój avek nie jest swietny? YO! Goście

Offline

 

#2 2009-06-12 09:51:44

Len

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 136
Punktów :   

Re: Nasze Spoile - Naruto(Manga)

mi się wydaje że danzou zginie w inny sposób ale co do walki z naruto też myślę że się mylisz, wd mnie to sasuke pokona naruto, ale nie będzie mógł go dobić tak jak kiedyś i zrozumie że powinien wrócić do przyjacioł ale tak nie zrobi, i będzie wiódł dalsze spokojne życie xD

Offline

 

#3 2009-06-12 10:11:13

Cineg

Administrator

8656581
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 177
Punktów :   

Re: Nasze Spoile - Naruto(Manga)

A ja osobiscie mysle, ze naruto sie zalamie, ze nie zostal hokage, Saske do niego przyjdzie, i beda ze soba walczyc, Hebi team bedzie walczyl z konohą i naruto przegra z saskiem, sasek zabije danzou i finito

Offline

 
  • Index
  •  » Anime
  •  » Nasze Spoile - Naruto(Manga)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plberneński pies pasterski szczeniak