#1 2009-07-13 02:01:00

bercik6c

Administrator

12796964
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 41
Punktów :   

News

Hi hey Hello
Coś szybko pisze nowego newsa. Pwowdów jest kilka. Jakw am obiecałem zapewnię wam frajdę itp.
Więc wdczoraj na szybko wymyśliłem kilka rzeczy niektóre zostaną wprowadzone na forum inne natomiast nie. Dziś wpadłem na kolejny świetny pomysł. Teraz przedstawię wam te oto pomysły.
- Jeżeli użytkownik wygra 3 konkursy pod żąd otrzyma range "Gold Member" (tak,tak wiem oznacza to złoty członek i wielu z wam się z czymś kojarzy) Tak czy inaczej ranga ta będie się wyróżniać spośród innych. Dzięki czemu user zyska szacunek nas administracji i swoich kolegów.
- Co jakiś czas będą organizowane konkursy na temat anime. Forma jest narazie nie znana. Otóż jeżeli ktoś wygra taki konkurs otrzymuje range jaką jest "Super Fan" ranga ta jak i "Gold Member" będzie się wyróżniać spośród innych. Dzięki czemu user zyska szacunek nas administracji i swoich kolegów.
- Teraz pomysł na który wpadłem dziś i który narazie nie został uzgodniony. Jeżeli reszta administracji się nie zgodzi to się z nim rozstaniemy. Otóż na forum wprowadziłem radio które znajduje się pod Chat Boxem. Piosenek jest narazie kilka gdyż net mi muli i nie mogłem większości znaleść. Wrzuciłem na szybko kilka tytułów. Oczywiście możecie pisac do mnie na Pw z nazwami utworów a ja postaram się je dodac do radia. Ale pamietajmy, że radio nie jest jeszcze uzgodnione więc może go nie być.

Mam nadzieje jednak ż euserom podoba się pomysł z radiem i administracja go zaakceptuje. To tyle z mojej strony. Aha i klikajcie w topki i zbierajcie innych userów.

Pozdrawiam Bercik6c

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plberneński pies pasterski szczeniak